Dotyky a spojenia 2019

BUDEME TAM

15. ročník festivalu 17. – 22. jún 2019

Programový leták DaS 2019 [PDF] | Program pre deti [PDF]

Dotyky a spojenia

Jún - 2020


Kačka, smrť a tulipán / DaS Štúdio
17. 6. – pondelok – 09:00
Divadlo Lab VŠMU Bratislava  

Dramaticky mladí / DaS Študovňa
17. 6. – pondelok – 13:00
VYHLÁSENIE VÝSLEDKOV SÚŤAŽE O NAJLEPŠÍ DRAMATICKÝ TEXT AUTOROV DO 18 ROKOV 

Lesík / DaS Štúdio
17. 6. – pondelok – 17:00
Divadlo Akadémie umení Banská Bystrica 

Myseľ / DaS Národný dom
17. 6. – pondelok – 20:00
Divadlo Lab VŠMU Bratislava  

Príbehy stien / DaS Národný dom
18. 6. – utorok – 09:00
Bratislavské bábkové divadlo 

18. 6. – utorok – 09:00
 

18. 6. – utorok – 14:00
 

Snehulienka a trpaslíci / DaS Divadelné námestie
18. 6. – utorok – 15:30
ATEMI production 

Americký cisár / DaS Štúdio
18. 6. – utorok – 16:30
Štúdio 12 Bratislava a Divadlo Pôtoň Bátovce 

Bienále divadelnej fotografie / DaS Dvorana Národného domu
18. 6. – utorok – 19:30
Vernisáž reinštalovanej výstavy 4. ročníka 

Biblia / DaS Národný dom
18. 6. – utorok – 20:00
OTVORENIE FESTIVALU Divadlo Aréna Bratislava  

Katarzia / DaS Divadelné námestie
18. 6. – utorok – 22:00
koncert 

Moral insanity / DaS Štúdio
18. 6. – utorok – 23:30
Prešovské národné divadlo 

Sám a Esmeralda / DaS Národný dom
19. 6. – streda – 09:30
Staré divadlo Karola Spišáka v Nitre 

Adventura humana / DaS ZŠ Hurbanova
19. 6. – streda – 09:30
Bratislavské bábkové divadlo 

Kritická platforma / DaS Študovňa
19. 6. – streda – 11:00
 

Krajčír Nitôčka / DaS Divadelné námestie
19. 6. – streda – 15:30
Divadlo pod balkónom 

Slovensko v obrazoch / DaS Národný dom
19. 6. – streda – 16:00
Nové divadlo Nitra 

Teror / DaS Štúdio
19. 6. – streda – 19:00
Divadlo Jonáša Záborského Prešov 

70 rokov / DaS Divadelné námestie
19. 6. – streda – 22:00
SĽUK 

Stalker / DaS Stan
19. 6. – streda – 22:30
TeatroTatro 

Tajný denník Adriana Mola / DaS Národný dom
20. 6. – štvrtok – 09:00
Divadlo LUDUS Bratislava 

Kritická platforma / DaS Študovňa
20. 6. – štvrtok – 11:00
 

Zem pamätá / DaS Štúdio
20. 6. – štvrtok – 15:30
Slovenské komorné divadlo Martin 

Sofia z predmestia / DaS Divadelné námestie
20. 6. – štvrtok – 15:30
Divadlo na hojdačke 

Mária Stuartová / DaS Národný dom
20. 6. – štvrtok – 19:00
Štátne divadlo Košice 

eu.genus / DaS Holdings - Thurzova 16
20. 6. – štvrtok – 22:00
Med a prach 

Balada pre banditu / DaS Divadelné námestie
20. 6. – štvrtok – 22:00
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského Zvolen 

Domov (...kde je ten tvoj?) / DaS OC Galéria
21. 6. – piatok – 09:00
Divadlo Nová scéna Bratislava 

Kritická platforma / DaS Študovňa
21. 6. – piatok – 11:00
 

Domov (...kde je ten tvoj?) / DaS OC Galéria
21. 6. – piatok – 11:30
Divadlo Nová scéna Bratislava 

Teror / DaS Národný dom
21. 6. – piatok – 14:30
Divadlo Thália Színház Košice 

Tajomstvo oceánu / DaS Divadelné námestie
21. 6. – piatok – 15:30
Divadlo SpozaVoza 

Pred západom slnka / DaS Štúdio
21. 6. – piatok – 19:00
Slovenské národné divadlo 

M. R. Štefánik / DaS Divadelné námestie
21. 6. – piatok – 22:00
Štátne divadlo Košice 

Proces / DaS Národný dom
21. 6. – piatok – 23:00
Divadlo Petra Mankoveckého 

Smejko a Tanculienka / DaS Divadelné námestie
22. 6. – sobota – 11:00
koncert 

Kritická platforma / DaS Študovňa
22. 6. – sobota – 11:00
 

Dobrodružstvá Janka a Hraška / DaS Divadelné námestie
22. 6. – sobota – 15:00
Divadlo TUŠ 

Papierové kráľovstvo / DaS Štúdio – foyer
22. 6. – sobota – 15:00
tvorivá dielňa pre deti 

22. 6. – sobota – 16:00
Bábkové divadlo Žilina 

Ľúbim ťa a dávaj si pozor / DaS Ľadoveň - ul. Nade Hejnej
22. 6. – sobota – 19:00
Divadlo NUDE 

Kopanec / DaS Štúdio
22. 6. – sobota – 19:00
UKONČENIE FESTIVALU Divadlo Jána Palárika Trnava  

SQUAT + SPACES / DaS Divadelné námestie
22. 6. – sobota – 22:00
DIVADLO ŠTÚDIO TANCA BANSKÁ BYSTRICA 
Jún/2019
PoUtStŠtPiSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930