Program 

kompletný program

Jún 2018


Traja veteráni / Národný dom
1. 6. – piatok – 17:00
 

Fóbie / Štúdio
7. 6. – štvrtok – 17:00
VEREJNÁ GENERÁLKA 

Fóbie / Štúdio
8. 6. – piatok – 18:30
PREMIÉRA I 

Fóbie / Štúdio
9. 6. – sobota – 18:30
PREMIÉRA II 

11. 6. – pondelok – 19:00
 

Fóbie / Štúdio
12. 6. – utorok – 18:30
 

Úklady a láska / Štúdio
13. 6. – streda – 10:00
ORGANIZOVANÉ PREDSTAVENIE 

Fóbie / Štúdio
13. 6. – streda – 18:30
Zrušené predstavenie. 

Fóbie / Štúdio
14. 6. – štvrtok – 10:00
ORGANIZOVANÉ PREDSTAVENIE 

14. 6. – štvrtok – 18:30
Predstavenie venované životnému jubileu člena hereckého súboru Jána Kožucha 

15. 6. – piatok – 10:00
ORGANIZOVANÉ PREDSTAVENIE 

AERO (batolárium) / DaS Štúdio
18. 6. – pondelok – 09:00
Odivo Banská Bystrica (pre deti vo veku 1,5 - 3 roky) 

HOAX / DaS Gymnázium V.P. Tótha
18. 6. – pondelok – 11:00
Divadlo Andreja Bagara Nitra 

AERO (batolárium) / DaS Štúdio
18. 6. – pondelok – 11:00
Odivo Banská Bystrica (pre deti vo veku 1,5 - 3 roky) 

Dramaticky mladí / DaS Študovňa
18. 6. – pondelok – 13:00
vyhlásenie výsledkov súťaže 

Škvrny na slnku / DaS Štúdio
18. 6. – pondelok – 16:00
Divadlo Akadémie umení Banská Bystrica - VSTUP VOĽNÝ 

Belehradská trilógia / DaS Národný dom
18. 6. – pondelok – 18:30
Divadlo Lab VŠMU Bratislava - VSTUP VOĽNÝ 

18. 6. – pondelok – 22:00
živá nahrávka Rádia Devín - VSTUP VOĽNÝ 

Nádherný utorok / DaS Štúdio
19. 6. – utorok – 09:30
Bábkové divadlo na Rázcestí Banská Bystrica  

Dary zeme / DaS Divadelné námestie
19. 6. – utorok – 15:00
Divadlo Jančiči  

19. 6. – utorok – 16:00
Mestské divadlo Žilina 

19. 6. – utorok – 19:00
vernisáž výstavy 

Jánošík / DaS Národný dom
19. 6. – utorok – 19:30
Divadlo Andreja Bagara Nitra OTVORENIE FESTIVALU 

FOUCHÉ!!! / DaS Divadelné námestie
19. 6. – utorok – 22:00
Slovenské komorné divadlo Martin - KONCERT  

19. 6. – utorok – 23:45
SkRAT Bratislava 

Pinocchio / DaS Štúdio
20. 6. – streda – 09:30
Nové divadlo Nitra 

KRITICKÁ PLATFORMA / DaS Študovňa
20. 6. – streda – 11:00
diskusia o inscenáciách predchádzajúceho dňa 

TdPASLÍK / DaS Divadelné námestie
20. 6. – streda – 16:00
Divadlo na hojdačke 

#dubček / DaS Národný dom
20. 6. – streda – 16:00
Divadlo Aréna Bratislava 

Znovuzjednotenie Kóreí / DaS Štúdio
20. 6. – streda – 19:00
Štátne divadlo Košice 

Potmehúd / DaS Divadelné námestie
20. 6. – streda – 22:00
Studio ALTA Praha 

Strachopudi / DaS OC Galéria Martin
20. 6. – streda – 23:00
Divadlo Petra Mankoveckého Bratislava 

Príšerka Charlie / DaS Národný dom
21. 6. – štvrtok – 09:30
Bratislavské bábkové divadlo  

KRITICKÁ PLATFORMA / DaS Študovňa
21. 6. – štvrtok – 11:00
diskusia o inscenáciách predchádzajúceho dňa 

21. 6. – štvrtok – 14:30
 

Fónka a Tónka z Gramofónie / DaS Divadelné námestie
21. 6. – štvrtok – 16:00
Divadlo pod balkónom Banská Bystrica 

Úklady a láska / DaS Štúdio
21. 6. – štvrtok – 17:00
Slovenské komorné divadlo Martin 

Náš človek / DaS Národný dom
21. 6. – štvrtok – 20:00
Divadlo Astorka Korzoˈ90 Bratislava 

21. 6. – štvrtok – 22:00
KONCERT 

Strachopudi / DaS OC Galéria Martin
21. 6. – štvrtok – 23:00
 

Trafená hus / DaS Národný dom
22. 6. – piatok – 09:30
BÁBKOVÉ DIVADLO ŽILINA 

KRITICKÁ PLATFORMA / DaS Študovňa
22. 6. – piatok – 11:00
 

Krotká / DaS Štúdio
22. 6. – piatok – 15:00
Slovenské národné divadlo Bratislava 

Červená čiapočka / DaS Stan na námestí
22. 6. – piatok – 15:30
TEATRO TATRO ŠTÚDIO 

Škaredé káčatko / DaS Divadelné námestie
22. 6. – piatok – 16:30
Bábkové divadlo Žilina 

Červená čiapočka / DaS Stan na námestí
22. 6. – piatok – 17:30
TEATRO TATRO ŠTÚDIO 

Kráľ Ubu / DaS Národný dom
22. 6. – piatok – 17:30
DIVADLO ALEXANDRA DUCHNOVIČA PREŠOV 

Krotká / DaS Štúdio
22. 6. – piatok – 19:00
Slovenské národné divadlo Bratislava 

GHOST/PRÍZRAK / DaS Divadelné námestie
22. 6. – piatok – 22:00
DIVADLO ŠTÚDIO TANCA BANSKÁ BYSTRICA 

Pľúca / DaS Národný dom
22. 6. – piatok – 22:30
O. Z. PER. ART V SPOLUPRÁCI S DIVADLOM ASTORKA KORZO´90 

Sloník / DaS Národný dom
23. 6. – sobota – 09:30
BÁBKOVÉ DIVADLO KOŠICE 

Dano Heriban - ČOSI ÚSMEVNÉ / DaS Divadelné námestie
23. 6. – sobota – 11:00
koncert pre deti 

KRITICKÁ PLATFORMA / DaS Študovňa
23. 6. – sobota – 11:00
 

Vytrvalý dážď / DaS Národný dom
23. 6. – sobota – 14:30
o. z. per. ART v spolupráci s LOĎ – Divadlo v podpalubí  

Kozliatka a vlk / DaS Divadelné námestie
23. 6. – sobota – 16:00
KAPRÁLIKOVCI 

23. 6. – sobota – 18:00
BÁBKOVÉ DIVADLO NA RÁZCESTÍ BANSKÁ BYSTRICA 

KRITICKÁ PLATFORMA / DaS Študovňa
23. 6. – sobota – 21:30
 

Cyrano z predmestia / DaS Divadelné námestie
23. 6. – sobota – 22:00
SPEVÁCKY ZBOR LÚČNICE, SÓLISTI KAMILA MAGÁLOVÁ A PATRIK VYSKOČIL 
Jún/2018
PoUtStŠtPiSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930